Dr. Emoto vizīte Latvijā

Emoto krist.
2010.gada oktobrī Latvijā viesojās pasaulē pazīstamais ūdens pētnieks Masaru Emoto ar kundzi. Pasaulslavenā pētnieka trīs dienu vizīti organizēja Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociacija sadarbībā ar vietējiem zinātniekiem un citiem partneriem. Viens no svarīgākajiem notikumiem vizītes laikā bija Emoto sniegtais seminārs Latvijas Universitātes aulā 12.oktobrī, kuru apmeklēja gandrīz 400 klausītāju kā no Latvijas, tā arī no kaimiņzemēm. 

Viesošanās laikā Emoto ar lielu interesi apmeklēja vienu no lielākajām sulu un ūdens ražotnēm Latvijā, kas jau tagad izmanto Emoto metodes un ieteikumus vitāli nepieciešamā un neaizstājamā elementa ūdens ražošanā un izplatīšanā. Pēc preses konferences, kuras laikā klātesošie izrādīja lielu interesi par Masaru Emoto, viņa sasniegumiem un atklājumiem, kā arī viņa atklātajām metodēm, kas tiek izmantotas šeit Latvijā, viesi no Japānas apmeklēja Latvijas Banku. Bankas darbinieki bija parūpējušies par viesmīlīgu uzņemšanu, kā arī dāvināja Emoto kungam lieliski piemērotu suvenīru – Ūdens monētu

Pirms došanās tālāk vizītēs uz citām Eiropas valstīm, pēc Emoto un viņa sievas Kazuko lūguma devāmies pie ūdens. Esot tiešā kontaktā ar ūdeni – pie jūras Jūrmalā valdīja liela sajūsma un neizsakāms satikšanās prieks. Uz atvadām Masaru Emoto novadīja lūgšanu, kuru veltīja ūdenim šeit, Latvijā, kā arī visapkārt pasaulē.